Αποστολέας Θέμα: είμαι ερωτευμένη με κάποιον που δεν πρέπει  (Αναγνώστηκε 560 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sofikarm

• Αρχάριο μέλος
  • *
  • Φύλο: Γυναίκα
είμαι ερωτευμένη με κάποιον που δεν πρέπει
« στις: 22 Δεκέμβριος 2016, 12:36:58 μμ »
Είμαι 26 χρονών και ποτέ ως τώρα δεν είχα καταφέρει να κάνω σχέση μεγαλύτερη από 1-2 μήνες. Σε όλες τις περιπτώσεις βαριόμουν πάρα πολύ εύκολα με το άλλο άτομο. Ξενέρωνα κάπως όταν κάθε φορά αρχίζαμε να γνωριζόμαστε καλύτερα και όταν έφευγε το μυστήριο και το φλερτ της κατάκτησης. Πάντα μ'άρεζε η περίοδος που μόλις έχεις γνωρίσει τον άλλο και σε φλερτάρει και προσπαθεί να σε κατακτήσει. Από τότε ακόμα κάποιοι με χαρακτήριζαν ως μία κοπέλα κάπως πιο χαμηλών ηθών και αυτό με προβλημάτιζε φουλ. Με έκαναν να αισθάνομαι πως φταίω εγώ και πως κάνω κάτι λάθος, αλλά δεν μπορούσα να καταλάβω τι ήταν αυτό που έκανα λάθος.
Πριν από έξι μήνες, απελπισμένη, νιώθοντας πως ότι κάνω στις σχέσεις μου είναι λάθος, έγινα μέλος σε ένα σάιτ γνωριμιών γιατί σκέφτηκα ότι στα σάιτ αυτά πρώτα γνωρίζεις τον άλλο με μηνύματα και μετά βρισκόσαστε από κοντά. Όμως αυτό το σάιτ ήταν κάπως διαφορετικό από τα υπόλοιπα. Άντρες ψάχνουν για νεαρές κοπέλες για να τους κάνουν παρέα και για να τις φροντίζουν. Οι λεγόμενοι sugardaddies όπως τους λένε εκεί. Στην αρχή ήταν φουλ περίεργο, αλλά συγχρόνως κάπως διασκεδαστικό γιατί από τη στιγμή που ανέβασα φωτό προφίλ άρχισαν κατά δεκάδες να μου στέλνουν μηνύματα προσφεροντάς μου ένα σωρό πράγματα για να βγούμε ραντεβού. Άρχισα να συζητάω με κάποιους. Όλοι ήταν πάνω από σαράντα αλλά αυτό δεν με πείραζε. Απολάμβανα το πως προσπαθούσαν να με διεκδικήσουν με τα λόγια τους. Σιγά σιγά όμως άρχισε να ξεχωρίζει στα μάτια μου ένας από αυτούς. Μιλούσαμε όλο και περισσότερο και μετά από κάποιο διάστημα αποφασίσαμε να βγούμε. Μου πλήρωσε τα πάντα και στο τέλος της βραδιάς προς έκπληξή μου μου έδωσε 500 ευρώ. Δεν ήξερα αν έπρεπε να τα πάρω, ή να προσβληθώ γιατί δεν είχαμε κάνει ούτε σεξ ούτε κάτι άλλο ερωτικό. Μου είπε ότι θα ξαναεπικοινωνήσει μαζί μου. Από τότε έχουν περάσει 4-5 μήνες περίπου και συνεχίζουμε να βγαίνουμε μία φορά περίπου την εβδομάδα και να μιλάμε σχεδόν καθημερινά. Κάθε φορά μετά την έξοδο μας μου δίνει χρήματα. Δεν είχαμε κάνει σεξ μέχρι πριν από έναν μήνα. Και ήταν τέλειο. Το γεγονός ότι με είχε στην αναμονή τόσο καιρό ήταν κάτι πρωτόγνορο για εμένα. Μου είπε ότι βγαίνει και με τουλάχιστον άλλες δύο κοπέλες και τότε συνειδητοποίησα πως είχα αρχίσει να τον ερωτεύομαι γιατί στεναχωρέθηκα πάρα πολύ όταν μου είπε ότι βγαίνει και με άλλες. Με βλέπει μόνο σαν ένα sugarbabe που του κάνει παρέα και όχι σαν την κοπέλα του. Είναι η πρώτη φορά που ερωτεύομαι και κολλάω με κάποιον τόσο πολύ. Προσπάθησα να το συζητήσω με μία φίλη μου για να μου πει τι να κάνω αλλά η αντίδρασή της ήταν αρκετά άσχημη. Μου είπε να ξεμπλέξω όσο πιο γρήγορα γίνεται και πως το sugardating που κάνω είναι ίδιο ακριβώς με πορνεία. Αλλά εγώ δεν νιώθω πόρνη. Φοβάμαι να του μιλήσω γιατί ξέρω πως δεν του αρέσουν οι δραματικές καταστάσεις και οι γκρίνιες, και πιστεύω πως αν του μιλήσω θα τον απομακρύνω από εμένα και αυτό είναι το τελευταίο πράγμα που θέλω.

Αποσυνδεδεμένος nektaria

• Απλό μέλος
  • **
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Mood: Sad
    Sad
  • ειμαι όσα θέλω εγώ να είμαι!
Απ: είμαι ερωτευμένη με κάποιον που δεν πρέπει
« Απάντηση #1 στις: 23 Δεκέμβριος 2016, 01:47:06 πμ »
Εμενα η προσωπική και ταπινη μου γνώμη είναι οτι μπορείς πολύ όμορφα και ωραία να ξεκαθαρίσεις την θέση σου.. Απλά για τα λεφτά που σου δίνει και το γεγονός οτι  νιώθεις εσυ έτσι κάποιος ευθύνεται.. Και φυσικά δεν είσαι πορνη.. Επίσης θα ήθελα να σου πω οτι το ανοίγουμε την ψυχή μας ,αλλα όχι για να προκαλέσουμε ικτο.. Εγώ πιστεύω οτι απλά ξεκαθαρίζει την θέση σου ,οπως είπα και πιο πάνω...
Πληγωμένη ψυχή... ..

SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.
Web Directory