Αποστολέας Θέμα: Δεν αντέχω άλλο  (Αναγνώστηκε 39 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Mattiti

• Αρχάριο μέλος
  • *
  • Φύλο: Γυναίκα
Δεν αντέχω άλλο
« στις: 02 Απρίλιος 2021, 12:03:42 πμ »
Καλησπέρα.... αυτή η κατάσταση υπάρχει 5 χρόνια τώρα...ήμασταν μαζί συναθλητες από μωρά,  πλέον 30 ετών κ  τα τελευταία 5 χρόνια ξανά βρεθήκαμε κ δουλεύαμε μαζί...το κλίμα μεταξύ μας είναι πολύ έντονο πάντα κ υπάρχει ηλεκτρισμός ... εγώ έχω σχέση όλο αυτό το διάστημα  κ αυτός ανα διαστήματα... έγινε ότι έγινε μεταξύ μας αλλά αυτός δεν θέλει τπτ παραπάνω από το να ημαστε " Φίλοι κ συνάδελφοι " , όταν θέλει μια σοβαρή συμβουλή για την δουλειά του έρχεται σε εμένα... Δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω όλο αυτό που συμβαίνει γτ είναι πολλά... εγώ απλά τρελαίνομαι όταν τον βλεπω κ τον ακούω κ αυτός δεν θέλει τπτ . Βασικά μόνο σεξ αλλά όταν του το δίνω ξερει οτι κολλάω οπότε με τον καιρό έχει κόψει κ αυτό , αν κ δυσκολεύεται Γιατίλέει προσπαθεί να με σέβεται αλλά αν μείνουμε μόνοι μας χάνουμε τελείως τον έλεγχος. Μαζι του έχω άλλο εαυτό σαν να ειμαι μαριονέτα του κ αυτός απελευθερώνεται σαν να ειμαι το ημερολόγιο του, αλλά όσο κ αν προσπάθησα για σχέση λέει ότι από την στιγμη που δεν το είδε έτσι από την αρχη δεν θα γίνει ποτέ .τις τελευταίες φορές που βρεθήκαμε κάνοντας σεξ η πρώτη ξεκίνησε με όλους τους εργαζόμενους να ημαστε μαζεμένοι και στο τελος καταλήξαμε σπιτι του να κάνουμε σεξ κ να μου λεει οτι πρεπει να σταματήσουμε γτ άμα αρχίσουμεπάλι δεν θα τελειώσει αυτή η κατάσταση εγω υπεφερα 2 εβδομάδες μέχρι που πήγα κ τον παρακαλαγα για μια ακόμη φορά τελευταία γτ πάντα γινόταν όταν αυτός έπαιρνε την πρωτοβουλία κ στο τελος μου ειπε οτι αυτό πρέπει να σταματήσω γιατί με σέβεται..... αφού πέρασε ένα διάστημα 6 μηνών , κ επειδή αυτός πλέον είναι το αφεντικό μου στην δουλειά αλλά όλα τα θέματα της δουλειάς θέλει να τα λύνει μαζί μου,  βρεθήκαμε σαν ώριμοι συνάδελφοι , κ στο τελος πάλι καταλήξαμε να τον ικανοποιώ εγώ κ αυτός να μην θέλει να κάνουμε σεξ γτ καχαμου δεν θα ήταν σωστό από πλευράς του γτ δεν ξερω αν σαν το είπα αλλά λέει ότι με σέβεται... μετά πάλι σαν να μην έγινε ποτέ τπτ , αφού μεσολαβεί συνήθως ένας μήνα ψυχρότητας μεταξύ μας..... Η κατάσταση είναι πολύ άρρωστη από την μεριά μου για αυτόν  είναι όλα ξεκάθαρα,  είμαστε παιδικοί φίλοι κ συνάδελφοι,  παρένθεση μου έχει πει ότι όταν με πλησιάζει κ καταλαβαίνει ότι με αποσυντονιζει να λέω το πατερ ημών από μέσα μου... είναι 5 χρόνια όλη η κατάσταση κ είναι πολλά όσα έχουν συμβεί αυτα ειναι κάποια από τα τελευταία γεγονότα ,  απλά Τώρα που έχουμε καραντίνα ηρεμίσα που δεν τον βλεπω αλλά εξακολουθεί να με παίρνει τηλέφωνο όταν χάνομαι για κ καλά θέματα τις δουλειάς αλλά εμένα με διαλύει,  μετά δεν μπορώ να μαζέψω τα κομμάτια μου ... Δεν μπορώ να διαχειριστω την όλη κατάσταση..... βοηθήστε με , δυστυχώς δεν μπορούμε να μην έχουμε επαφή γτ έχουμε πολλα κοινά,  σχεδόν όλη μας την ζωή....
« Τελευταία τροποποίηση: 02 Απρίλιος 2021, 12:57:20 πμ από Mattiti »

Αποσυνδεδεμένος Vachi

• Πλήρες μέλος
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Δεν αντέχω άλλο
« Απάντηση #1 στις: 02 Απρίλιος 2021, 10:34:52 πμ »
 :-c

Σε πρώτη κατάσταση
φάση προτεραιότητα συμβουλή

Να αναθεωρήσεις εκείνη τη σχέση που γράφεις ότι έχεις

Όταν γίνει αυτό

Έλα να συζητήσουμε ξανά  :-ty

SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.
Web Directory