Αποστολέας Θέμα: Φιλοσοφία vs ψυχολογία  (Αναγνώστηκε 142 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Vachi

• Πλήρες μέλος
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Φιλοσοφία vs ψυχολογία
« Απάντηση #15 στις: 26 Απρίλιος 2020, 12:22:51 μμ »
 O:-)

Εύγε

Ο σύζυγός σου είναι και σύντροφος Κική

Αυτό είναι πολύ καλό λέει η Vachi
 :spruce_up:

Αποσυνδεδεμένος Kiki m

• noshout
  • Πλήρες μέλος
  • *
« Απάντηση #16 στις: 26 Απρίλιος 2020, 01:17:00 μμ »
O:-)

Εύγε

Ο σύζυγός σου είναι και σύντροφος Κική

Αυτό είναι πολύ καλό λέει η Vachi
 :spruce_up:
Δεν θέλω να ναι σύντροφος  . Είναι ελεύθερος να ψηφίσει ότι θέλει .

Αποσυνδεδεμένος Kiki m

• noshout
  • Πλήρες μέλος
  • *
« Απάντηση #17 στις: 26 Απρίλιος 2020, 02:05:21 μμ »
Δεν θέλω να ναι σύντροφος  . Είναι ελεύθερος να ψηφίσει ότι θέλει .
Εγώ  vachi μου λέει η Κικη ο μοναδικός σύντροφος που θέλω να ναι συνέχεια μαζί μου είναι ο εαυτός μου . Στον άλλον δεν βλέπω τον εαυτό μου  .  Γιατί vachi μου στην πραγματικότητα στα αρχίδια μου εάν πονάει το σώμα μου .  Δεν πρόκειται να λυπηθω ότι τον εαυτό μου ούτε κανέναν  άλλον . Γιατί vachi μου άνθρωπος δεν σημαίνει λυπηση , σημαίνει περηφάνια.

Αποσυνδεδεμένος Kiki m

• noshout
  • Πλήρες μέλος
  • *
« Απάντηση #18 στις: 26 Απρίλιος 2020, 02:58:19 μμ »
Εγώ vachi μου θεωρώ την πλειοψηφία γυναικών πουτανες .Με λίγα λόγια σε θεωρώ καριολα  γιατί προτιμεις σεξουαλικά άλλον από εμένα είσαι μία συμβιμβασμενη πορνη πορνη . Ναι είμαι καριολα ο άλλος σίγουρα είναι ο εαυτός μου .  Δεν το είχα σκεφτεί έτσι .
Εμένα vachi μου το μουνί μου και η ψυχή μου είναι χορτατη .
Μέσω ενσυναίσθησης καταλαβαίνω ότι η vachi επιθυμεί κανιβαλισμό . Άνοιξε το μουνί σου μωρή πουτανιτσα . Γουσταρεις έτσι δεν είναι; Εμένα μου αρέσουν αυτά ,εσένα σου αρέσουν  ναchi ;

Αποσυνδεδεμένος Kiki m

• noshout
  • Πλήρες μέλος
  • *
« Απάντηση #19 στις: 26 Απρίλιος 2020, 03:05:05 μμ »
 Για να δω vachi την μουναρα σου ! Είναι λόγια που με τονωνουν .
Κωλαρά μου χύνω .
Άμα με αρχίσει της αγάπες ο άντρας μου στο κρεββάτι θα τον χωρίσω. Είκοσι χρόνια αποθεώνει το μουνί μου , μόνο το μουνί μου να ικανοποιεί,μου είναι αχρειαστος τις άλλες ώρες.
είκοσι χρόνια,δινουμε φιλιά στην πόρτα .

Αποσυνδεδεμένος Kiki m

• noshout
  • Πλήρες μέλος
  • *
« Απάντηση #20 στις: 26 Απρίλιος 2020, 03:53:34 μμ »
Βλέπουμε ότι στην περίπτωση μου δεν κάνει να γίνει ο άλλος εαυτός μου .

Αποσυνδεδεμένος Kiki m

• noshout
  • Πλήρες μέλος
  • *
« Απάντηση #21 στις: 26 Απρίλιος 2020, 04:09:57 μμ »
Κοιτα vachi μέσω του απλού λόγου μου ,με απλά λαϊκά λογιαvachi το κάνω γαμιολιτσα μου για να μας αναπτύξεις την μαλακία που έχεις ως φεμινίστρια . Περιεδεσε την με ήθος . Εγώ vachi  μου έγινα αυτό που ήθελα ένας κακός άνθρωπος. Εσύ ναchi ότι και να πεις δεν είναι παρά μόνο ένα κείμενο .

Αποσυνδεδεμένος Kiki m

• noshout
  • Πλήρες μέλος
  • *
« Απάντηση #22 στις: 26 Απρίλιος 2020, 05:35:50 μμ »
Θες να με χειραγωγησεις vachi ?
Θηλυκότητα vachi δεν είναι γυναικείο προνόμιο ξέρεις .
Τι πιο θηλικο από ένα ρώσσο συμμορίτη;
Καταλαβαίνεις ;

Αποσυνδεδεμένος Kiki m

• noshout
  • Πλήρες μέλος
  • *
« Απάντηση #23 στις: 26 Απρίλιος 2020, 05:41:47 μμ »
Θέλει η  ΟΓΕ  γυναίκες να τις μουτρωνουν χωρίς κρίση ,παπαγαλακια .   

Αποσυνδεδεμένος Kiki m

• noshout
  • Πλήρες μέλος
  • *
« Απάντηση #24 στις: 26 Απρίλιος 2020, 06:26:32 μμ »
Ή Κικη και οι μπάτσοι
-Λοιπον είναι δικαίωμα της Κύριας Κικής να ασχοληθεί ή όχι με ότι θελει
- Σε ευχαριστώ σκατομπατσε !
- Ή κυρία Κικη  ...
- Στο πλυθηντικο θα μιλάτε και τον σκατομπατσο και εμένα
- Ή κυρία Κικη έκοψε το τσιγάρο
- Ο κωλομπατσος παίζει καλό μπουζούκι
- Η κυρία Κική κοιτάει την οικογένειά της και δεν κάνει κάτι παράνομο
- Ευχαριστώ κωλομπατσε
- Ή κυρία Κικη έχει δικαίωμα να εκφράσει την γνώμη της
- Να σε λέω κωλομπατσε εγώ;
- Ή κυρία Κικη  μπορεί να μας μιλάει όπως θέλει
- Αφού πινω καφέ με μπάτσους με το όνομα θα τους λέω
- Κικιτσα  τατσι μιτσι κωτσι με τους μπάτσους.
- Τι να κάνω να μην τους μιλάω;
- Τι σχέση κυρία Κική με την ρωσσικη μαφία;
- Εγώ καμία .

Αποσυνδεδεμένος Kiki m

• noshout
  • Πλήρες μέλος
  • *
« Απάντηση #25 στις: 26 Απρίλιος 2020, 06:30:30 μμ »
Συντρόφισσα vachi σε ικανοποιησαμε σεξουαλικά θες τίποτα άλλο . Μην περιμένεις να σε αγαπήσω .

Αποσυνδεδεμένος Kiki m

• noshout
  • Πλήρες μέλος
  • *
« Απάντηση #26 στις: 27 Απρίλιος 2020, 09:10:33 πμ »
Vachi ειδες τον εαυτό σου πουθενά σε ότι γράφω ; Vachi δεν μας νοιάζει εάν σου αρέσει το σεξ ;
Vachi σου μοιαζω άνθρωπος που θέλει να γοητεύσει κανέναν με τον εγκέφαλο του ;
Δεν πιστεύει η Κική ότι έχει λαμπρό εγκέφαλο . Οι άλλοι πιστεύουν μαλακίες . Δεν είμαι ιδιοφυία στα μαθηματικά,σκραπας ήμουν και είχα είκοσι . Όχι δεν έχω λέει η Κικη καμιά περίπλοκη σκέψη στην ζωή μου .
Ή Κικη είναι ευτυχισμένη .
Και στην μάνα μου δυο λόγια ,όχι δεν έχω ιδιαιτερες ικανότητες.
Όχι, δεν έχω εξυπνάδα που δεν τη χρησιμοποιώ σωστά. Έχω υπεραπλούστευμενη σκέψη ..
Τρεις μέρες χωρίς τσιγάρο
Vachi φανατική αντικαπνιστρια είναι η Κικη και κάπνισε
 Βρήκα τον εαυτό μου .

Αποσυνδεδεμένος Kiki m

• noshout
  • Πλήρες μέλος
  • *
« Απάντηση #27 στις: 27 Απρίλιος 2020, 12:12:22 μμ »
Που το κακό να σου αρέσει το σεξ με τον άντρα σου λοιπόν .
Στην προσπάθεια λοιπόν των αντρών του κκε να με καθοδηγήσουν μέσω αρνητικής προβολής της σεξουαλικής υγείας μου προς την κατεύθυνση της ΟΓΕ καταλειγω στο συμπέρασμα ότι η πλειοψηφία των συζύγων ανδρων απ το ΚΚΕ οδηγούνται στην ΟΓΕ λόγω της λάθος επιλογής τους . Δεν είναι ο άντρας μου κουμουνιστής ,εξού και η αρνητική στάση των γυναικών της ΟΓΕ προς τους άντρες . Ή ΟΓΕ εξοργιζετε με την μη αποδοχή τους και συλλογικά προσπαθεί να γνωστοποιεί σε μονάδες την κακοποίηση γυναικών,με λίγα λόγια η ΟΓΕ κακοποιει προκειμένου να αναγνωριστεί από το θύμα της ως γεννιοσουργος των άξιων και των δικαιωμάτων.  Η προσπάθεια δημιουργίας αλληλεξάρτησης  με τέτοιες ομάδες επιφέρει κακοποίηση.Δεν συμπασχω με τον πόνο του μουνιού τους και δεν με νοιάζει εάν με βλέπουν ως ρήχη . Δεν με αφορά κανένα πρόβλημα τους . Δεν θέλω μαζί με κανένα τσουλι του ΚΚΕ κόμματος ,και η υποψηφιότητα της μητέρας μου στο ΚΚΕ δεν έχει να κάνει με την σχέση που έχω με την μητέρα μου .ΟΓΕ και επαναστάτρια κάθε ΟΓΕ κρέας μπαίνει - βγαίνει και μου αρέσει εάν θέλουν αλλά αυτές στο κρεβάτι δεν επιθυμώ να γνωστοποιείται σε μένα. " Ονειρευόμαι να με πηδήξει φασιστας' ( θεέ μου εγώ που φταιω) " με αγαπήσες ποτέ σου;"   " Είμαι είλωτας,δουλος εδώ μεσα' ( κάθε ζώο καθαρίζει την φωλιά του ,στην ΟΓΕ τα πουλιά είναι άχρηστα σαν τις δεκαοχτουρ ρε ς ουτε μία φωλιά δικιά τους δεν μπορούν να κανουνπάνε γενανε αυγά αλλου) . " Θυσία για τον αγώνα" ( δεν πάνε να κάνουν κωλοτουμπες) .Δεν ασχολούμαι εγώ με τα πολιτικά και δεν με αφορούν ποτέ με την έννοια πολιτικής δράσης.

Αποσυνδεδεμένος Kiki m

• noshout
  • Πλήρες μέλος
  • *
« Απάντηση #28 στις: 27 Απρίλιος 2020, 12:44:51 μμ »
.Ομοσπονδία Γυναικών Ελλάδας (ΟΓΕ) είναι μια ριζοσπαστική γυναικεία οργάνωση.   Ασχολείται με όλες τις πλευρές που αφορούν την γυναικεία ανισοτιμία, αγωνίζεται ενάντια στην εκμετάλλευση και καταπίεση των γυναικών. Ιδρύθηκε το 1976  και έχει μέλη της εκατοντάδες Συλλόγους και Ομάδες Γυναικών σ’ όλη την Ελλάδα. Συσπειρώνει  εργαζόμενες και άνεργες, αυτοαπασχολούμενες, φτωχές αγρότισσες, φοιτήτριες, συνταξιούχους, νέες μητέρες. Χιλιάδες γυναίκες κράτησαν τα πανό της ΟΓΕ για να διεκδικήσουν όλα αυτά που τους ανήκουν και τους στερούν Ευρωπαϊκή Ένωση, κυβερνήσεις και επιχειρηματικοί όμιλοι.   

Η Ομοσπονδία Γυναικών Ελλάδας στέκεται αλληλέγγυα  στους λαούς και τις γυναίκες που δέχτηκαν και δέχονται τις επιθέσεις και τους αποκλεισμούς των ΗΠΑ, ΝΑΤΟ, ΕΕ, κάθε ιμπεριαλιστικού μηχανισμού. Έχει κηρύξει τον πόλεμο ενάντια στους ιμπεριαλιστές που  σπέρνουν πολέμους, φτώχεια, προσφυγιά.  Η δράση της στην Παγκόσμια Δημοκρατική Ομοσπονδία Γυναικών (ΠΔΟΓ), και ως συντονίστρια του ευρωπαϊκού γραφείου από το 2007,  υπηρετεί ακριβώς αυτό το στόχο.

Λοιπόν ,τι μου στερεί η ευρωπαϊκή ένωση σαν γυναίκα;
Ή ίδια ή ΟΓΕ στοχοποιει την γυναίκα αφεντικό,την γυναίκα μεγάλο στέλεχος , ακόμα ακόμα και τις νοικοκυρές ως κατωτερο είδος ,ένα κοιμισμένο είδος " Νοικοκυρά ξύπνα" " νοικοκυρά οργανώσου". Την ΟΓΕ περιμένει  ή νοικοκυρά να οργανωθεί;μόνο απέχθεια μου προκαλούν .
Απλα ένα τσούρμο μαλακισμενες με περιτύλιγμα αξιών και καλά.

SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.
Web Directory