Αποστολέας Θέμα: Ένας χρόνος στο νοσοκομείο!  (Αναγνώστηκε 82 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος deskon

• Πλήρες μέλος
Ένας χρόνος στο νοσοκομείο!
« στις: 05 Δεκέμβριος 2019, 09:10:19 μμ »
Είμαι εδώ και ένα χρόνο στο νοσοκομείο ακόμη δεν έμαθα με άνεση να κάνω φλεβοκεντήσεις  δηλαδή τις περισσότερες τις βάζω αλλά υπάρχουν και μερικές που δεν μπορώ. Ακόμη έχω το άγχος μήπως και με διώξουν γιατί είπαν ότι χατιρικώς με κρατήσανε με βαθμολόγησαν με 4,75 σχεδόν 5 χάλια εντελώς . Δεν το έχω με τις δουλειές μπορεί να είμαι και χαζή. Το θέμα ότι οι γιατροί τελικά είναι πολύ γαϊδούρια από την πρώτη στιγμή που πάτησα εκεί με φέρονται γαϊδουρινά δεν ξέρω αν το εκπέμπω εγώ ή αν αυτοί είναι έτσι. Μπορεί να το εκπέμπω και εγώ γιατί δεν είμαι καλή αλλά πώς περίμεναν να τα ξέρω όλα αφού μόλις πάτησα το πόδι μου στο νοσοκομείο? Το θέμα είναι ότι ακόμη ορισμένοι με φέρονται κάπως. Πιστεύετε ότι φταίω εγώ ή ότι αυτοί έχουνε το πρόβλημα? |m

Αποσυνδεδεμένος Kiki m

• noshout
  • Πλήρες μέλος
  • *
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Ένας χρόνος στο νοσοκομείο!
« Απάντηση #1 στις: 05 Δεκέμβριος 2019, 09:20:26 μμ »
Ήταν μία χαζή νοσοκόμα που πήγε να πάρει αίμα στην μικρή ανηψιά μου και μελανιασε όλο το χέρι του μωρού. Ο γαμπρός μου άρχισε να την φωνάζει και ήρθε ένας γάιδαρος γιατρός που τα χωσε στην χαζή και η καημένη σκέφτηκε εάν είναι χαζή .

Αποσυνδεδεμένος deskon

• Πλήρες μέλος
« Απάντηση #2 στις: 05 Δεκέμβριος 2019, 09:41:22 μμ »
Ήταν μία χαζή νοσοκόμα που πήγε να πάρει αίμα στην μικρή ανηψιά μου και μελανιασε όλο το χέρι του μωρού. Ο γαμπρός μου άρχισε να την φωνάζει και ήρθε ένας γάιδαρος γιατρός που τα χωσε στην χαζή και η καημένη σκέφτηκε εάν είναι χαζή .

και τι σχέση έχει αυτό με το θέμα μας? είπα ότι κάνω μελανιές ???

εσύ τι δουλειά κάνεις δηλαδή?

άντε μάζεψε το κουβαδάκι σου και πάνε σε καμία παραλία να παίξεις αντί να γράφεις σε φόρουμ! :/a

Αποσυνδεδεμένος Fallenme

• Πλήρες μέλος
« Απάντηση #3 στις: 05 Δεκέμβριος 2019, 09:43:16 μμ »
Όχι κορίτσια..δίκιο έχετε..
απλά δεν μπορούμε να δεχτούμε ότι οι γιατροί συμπεριφέρονται έτσι.
Το είδα με τα μάτια μου όταν ο πατέρας μου έκανε χημειοθεραπείες.
Μάλλον τους φεύγει ο ζήλος από ένα σημείο και μετα και στη πορεία παθαίνουν ανοσία στη ανάγκη του ασθενή.

Αποσυνδεδεμένος deskon

• Πλήρες μέλος
« Απάντηση #4 στις: 05 Δεκέμβριος 2019, 09:44:56 μμ »
Όχι κορίτσια..δίκιο έχετε..
απλά δεν μπορούμε να δεχτούμε ότι οι γιατροί συμπεριφέρονται έτσι.
Το είδα με τα μάτια μου όταν ο πατέρας μου έκανε χημειοθεραπείες.
Μάλλον τους φεύγει ο ζήλος από ένα σημείο και μετα και στη πορεία παθαίνουν ανοσία στη ανάγκη του ασθενή.

η συμπεριφορά του είναι κάπως όντως...  το κάνουνε για τα λεφτά οι  περισσότεροι το επάγγελμα

Αποσυνδεδεμένος Fallenme

• Πλήρες μέλος
« Απάντηση #5 στις: 05 Δεκέμβριος 2019, 09:49:21 μμ »
Ο άλλος κοτζαμ διευθυντής-γιατρος,
σε ολόκληρη πτέρυγα με καρκινοπαθείς
Όταν περνούσε για επιτήρηση έδινε σηρμα να μαζέψουν όλοι τις θρησκευτικές εικόνες κ.α γιατί του την έδιναν!

Αποσυνδεδεμένος Kiki m

• noshout
  • Πλήρες μέλος
  • *
« Απάντηση #6 στις: 05 Δεκέμβριος 2019, 10:07:38 μμ »
και τι σχέση έχει αυτό με το θέμα μας? είπα ότι κάνω μελανιές ???

εσύ τι δουλειά κάνεις δηλαδή?

άντε μάζεψε το κουβαδάκι σου και πάνε σε καμία παραλία να παίξεις αντί να γράφεις σε φόρουμ! :/a
Δεν μου φαίνεσαι τόσο χαζή . ... λίγο αυθαδης αλλά θα το φτιάξουμε. Θα εκτιμουσα να μου μίλαγες λίγο πιο όμορφα ,κάνε μια προσπάθεια. Αν όχι μαζί μου με κάποιον άλλον. Εγώ απλά θυμήθηκα μία χαζή νοσοκόμα δεν αναφερομουν σε σένα . Ευχαριστώ που με ταρακούνησες, ακομα λίγο και θα ένιωθα συμπόνια για την χαζή νοσοκόμα. Εντωμεταξυ θαυματουργό το lyrica. Να κάνεις ορμονικές εξετάσεις μπορεί να χεις πρόβλημα με τον θυρεοειδή. Πολλά νευράκια έχεις. Εκτός από αυτήν την φράση : Μασε τα κουβαδακια σου και σε άλλη παραλία . Λέγαμε και αυτό: ντιμπι ντάι ντιμπι ντάι ένας τράγος την πηδάει και μία κατσίκα κατουράει . Γίνονται πολλά σε ένα μαντρί εν ολίγοις.

Αποσυνδεδεμένος deskon

• Πλήρες μέλος
« Απάντηση #7 στις: 05 Δεκέμβριος 2019, 10:14:16 μμ »
Δεν μου φαίνεσαι τόσο χαζή . ... λίγο αυθαδης αλλά θα το φτιάξουμε. Θα εκτιμουσα να μου μίλαγες λίγο πιο όμορφα ,κάνε μια προσπάθεια. Αν όχι μαζί μου με κάποιον άλλον. Εγώ απλά θυμήθηκα μία χαζή νοσοκόμα δεν αναφερομουν σε σένα . Ευχαριστώ που με ταρακούνησες, ακομα λίγο και θα ένιωθα συμπόνια για την χαζή νοσοκόμα. Εντωμεταξυ θαυματουργό το lyrica. Να κάνεις ορμονικές εξετάσεις μπορεί να χεις πρόβλημα με τον θυρεοειδή. Πολλά νευράκια έχεις. Εκτός από αυτήν την φράση : Μασε τα κουβαδακια σου και σε άλλη παραλία . Λέγαμε και αυτό: ντιμπι ντάι ντιμπι ντάι ένας τράγος την πηδάει και μία κατσίκα κατουράει . Γίνονται πολλά σε ένα μαντρί εν ολίγοις.
δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου λυπάμαι έπαιξες και εχασες

SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.
Web Directory