Αποστολέας Θέμα: Προβλημμα με την γυναικα μου  (Αναγνώστηκε 91 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Kaskagiot

• Αρχάριο μέλος
  • *
Προβλημμα με την γυναικα μου
« στις: 20 Μάρτιος 2019, 01:54:01 μμ »
Καλησπερα ειμαι παντρεμενος  και εχω δυο παιδια  εδω και 2 μηνες η γυναικα μου εχει αλλαξει !!εχει γνωρισει μια κοπελα (που θεωρει τον εαυτο της αγορι ) και κανουν πολυ παρεα γενικα με τη γυναικα μου μιλαμε πολυ και ετσι μου ειπε οτι ειναι ερωτευμενη μαζι της!!μου λεει επισεις οτι θελει να ειμαστε μαζι αλλα να της δωσω χρονο για να δει τι ειναι αυτο που την εχει κανει πλεον να βλεπει ερωτικα το ιδιο φυλο .απο τη μια λεω οκ  ενταξει γυναικα ειναι σιγα....αλλα απο την αλλη ξερω οτι την αγγιζει και δεν μπορω να το δεχτω.λεω να κανω υπομμονη αλλα μεσα μου πεθαινω σιγα σιγα γιατι δεν θελω να χαλασω την οικογενεια μου

Αποσυνδεδεμένος jimb

• psycho
  • Ανώτατο μέλος
  • Φύλο: Άντρας
  • Mood: Thoughtful
    Thoughtful
    • το στεκι σας :)
Απ: Προβλημμα με την γυναικα μου
« Απάντηση #1 στις: 22 Μάρτιος 2019, 07:23:28 μμ »
καλησπερα,
τωρα ειδα το μηνυμα σου, λογω φορτου θα σου απαντησω συντομα.
"Θέλω να μου εξηγηθούν τα πάντα. Και ο Λόγος είναι αδύναμος μπροστά στην κραυγή της καρδιάς"

Αποσυνδεδεμένος jimb

• psycho
  • Ανώτατο μέλος
  • Φύλο: Άντρας
  • Mood: Thoughtful
    Thoughtful
    • το στεκι σας :)
Απ: Προβλημμα με την γυναικα μου
« Απάντηση #2 στις: 23 Μάρτιος 2019, 10:03:02 πμ »
καλημερα,
νομιζω θετεις το προβλημα σε λαθος βαση.
Επικεντρωνεις το προβλημα οτι το αλλο προσωπο ειναι γυναικα ενω αμα ηταν αντρας τοτε θα ασχολιοσουν αλλιως.

Η αρχη της συζητησης ειναι στο οτι η γυναικα σου εχει κενα τα οποια απο οτι φαινεται εσυ
δεν μπορεις να καλυψεις.
Δεν γνωριζω τι σχεση εχετε, αλλα η γυναικα σου εχει βρει αλλο τροπο να καλυψει τα κενα που εχετε αναμεταξυ σας.
Τι θα κανει δεν γνωριζω αλλα νομιζω οτι  δικο σου χρεος ειναι να ανοιξετε μια ειλικρινη συζητηση σε βαθος για τα ρηγματα που υπαρχουν και να δειτε τι διαθεσιμοτητες υπαρχουν για κοινο μελλον.

Φυσικα αν σου δηλωσει σφοδρα ευρωτευμενη, παιρνεις το καπελακι σου και βολταρεις αλλου.
"Θέλω να μου εξηγηθούν τα πάντα. Και ο Λόγος είναι αδύναμος μπροστά στην κραυγή της καρδιάς"

SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.
Web Directory