Αποστολέας Θέμα: νοσηλευτής σε δημόσιο νοσοκομείο  (Αναγνώστηκε 138 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος deskon

• Πλήρες μέλος
νοσηλευτής σε δημόσιο νοσοκομείο
« στις: 21 Σεπτέμβριος 2018, 07:14:49 μμ »
Διορίστηκα νοσηλεύτρια σε δημόσιο νοσοκομείο. Δεν ξέρω αν είμαι χαζή ή όχι το  θέμα είναι ότι με διώξανε από 2 ιδιωτικά νοσοκομεία στον μήνα επάνω. Χαζή δεν νομίζω ότι είμαι γιατί στο γυμνάσιο έβγαζα 17 και στο λύκειο 16 που είναι  ένας αξιοπρεπής βαθμός . Βέβαια οι βαθμοί δεν παίζουν ρόλο. Έχω τρομερό άγχος αν θα τα καταφέρω. Θέλω να πετύχω αλλά είμαι εντελώς άχρηστη στην νοσηλευτική. Δεν ξέρω αν θα με κάνουνε υπομονή μέχρι να μάθω???   Αισθάνομαι αστοιχείωτη εντελώς. Τι θα κάνω???? Οι γονείς μου χαρήκαν πάρα πολύ που διορίστηκα και εγώ χρειάζομαι τα χρήματα αλλά στην δουλειά αυτή είμαι εντελώς άχρηστη. Βρίσκομαι πάλι σε αδιέξοδο. Συμβουλές και λύσεις στο πρόβλημά μου δεκτά.

Αποσυνδεδεμένος jimb

• psycho
  • Ανώτατο μέλος
  • Φύλο: Άντρας
  • Mood: Thoughtful
    Thoughtful
    • το στεκι σας :)
Απ: νοσηλευτής σε δημόσιο νοσοκομείο
« Απάντηση #1 στις: 22 Σεπτέμβριος 2018, 10:06:07 πμ »
καταρχην δεν υπαρχουν χαζοι και εξυπνοι,
υπαρχουν ατομα με δεξιοτητες η οχι σε μια εργασια.
Την εχεις σε αυτη τη δουλεια? αυτο πρεπει να ψαξεις.
"Θέλω να μου εξηγηθούν τα πάντα. Και ο Λόγος είναι αδύναμος μπροστά στην κραυγή της καρδιάς"

Αποσυνδεδεμένος deskon

• Πλήρες μέλος
« Απάντηση #2 στις: 24 Σεπτέμβριος 2018, 12:26:37 μμ »
ναι αλλά δεν είναι κρίμα να πάρω την θεση από ένα άλλο παιδί αφού δεν ξέρω την δουλειά. μακάρι να μπορέσω να την πάρω

Αποσυνδεδεμένος jimb

• psycho
  • Ανώτατο μέλος
  • Φύλο: Άντρας
  • Mood: Thoughtful
    Thoughtful
    • το στεκι σας :)
« Απάντηση #3 στις: 24 Σεπτέμβριος 2018, 02:26:38 μμ »
Μην αγχωνεσαι και αμα δεν κανεις, θα σε βγαλουν απο την δυσκολη θεση οι προισταμενοι σου   :/c
"Θέλω να μου εξηγηθούν τα πάντα. Και ο Λόγος είναι αδύναμος μπροστά στην κραυγή της καρδιάς"

Αποσυνδεδεμένος deskon

• Πλήρες μέλος
« Απάντηση #4 στις: 25 Σεπτέμβριος 2018, 08:27:35 πμ »
Ακόμη είναι αρχή ούτε 3 μέρες δεν είμαι....   

Αποσυνδεδεμένος deskon

• Πλήρες μέλος
« Απάντηση #5 στις: 26 Απρίλιος 2019, 04:32:17 μμ »
Πάντως σήμερα μου είπανε τα κορίτσια ότι είμαι είμαι βαριά και ανεύθυνη εν ολίγοις λέτε να με διώξουνε. Ο χαζός δεν τα καταφέρνει σε καμία δουλειά λέτε να είμαι χαζή??? Πάντως καινούριους που ήρθανε μαζί με μένα τους βάζουνε σαν υπεύθυνους βάρδιας στα άλλα τμήματα εμένα όχι άρα εγώ κατα γενική ομολογία δεν πρέπει να τα πηγαίνω καλά .
« Τελευταία τροποποίηση: 26 Απρίλιος 2019, 07:12:20 μμ από deskon »

Αποσυνδεδεμένος tasoula

• Απλό μέλος
  • **
« Απάντηση #6 στις: 29 Απρίλιος 2019, 02:26:03 πμ »
 :-ty

Δεν σε καταλαβαινω
Τα αφηνεις ολα στην τυχη ?

Ακομα και αν δεν εμαθες κατι στη σχολη,ποτε δεν ειναι αργα για να διαβασεις και να ενημερωθεις
Υπαρχει βεβαια παντα και η λυση του να αλλαξεις επαγγελμα αν πιστευεις οτι εισαι επικινδυνη εξασκωντας τηνοσηλευτικη

Αποσυνδεδεμένος deskon

• Πλήρες μέλος
« Απάντηση #7 στις: 29 Απρίλιος 2019, 08:05:51 μμ »
:-ty

Δεν σε καταλαβαινω
Τα αφηνεις ολα στην τυχη ?

Ακομα και αν δεν εμαθες κατι στη σχολη,ποτε δεν ειναι αργα για να διαβασεις και να ενημερωθεις
Υπαρχει βεβαια παντα και η λυση του να αλλαξεις επαγγελμα αν πιστευεις οτι εισαι επικινδυνη εξασκωντας τηνοσηλευτικη

ούτε και εγώ σε καταλαβαίνω  :/a :/a :/a

SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.
Web Directory