Αποστολέας Θέμα: Ζήλεια στα όρια εμμονής;  (Αναγνώστηκε 42 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Jojo

• Απλό μέλος
  • **
  • Φύλο: Γυναίκα
Ζήλεια στα όρια εμμονής;
« στις: 12 Σεπτέμβριος 2018, 04:21:08 μμ »
Είμαι σε σχέση εδώ και ένα χρόνο.Ενώ στην αρχη ήταν όλα καλά όσο δενόμουν μαζί του τόσο περισσότερο ζήλευα.Τα πάντα,ακόμα και όταν βγαίνει με τους φίλους του καταβάθος ζηλεύω γιατί πιστεύω πως εκεί που θα πάει θα χαζεύει όλες τις γκόμενες, θα τις θέλει όλες εκτός από εμένα.Αυτό σκέφτομαι συνέχεια,περπατάμε στο δρόμο κοιτάει κάποια και ζηλεύω σαν τρελή θέλω να πάω να την σκοτώσω.Δεν το κάνει επίτηδες και μου δείχνει συνέχεια πόσο με θέλει,προσπαθεί να μου ανεβάζει την αυτοπεποίθηση συνεχώς και δεν έχει μάτια για άλλη.Όμως εγώ δεν το νιώθω αυτό(ή εστω δεν με αφήνει η ζήλεια να το δω καθαρά).Δεν μιλάει με άλλες,δεν μου δίνει καμία αφορμή,έχω τον κωδικό στο instagram,facebook,email και δεν έχει κανένα πρόβλημα να τα τσεκάρω.Παρόλα αυτά εμένα με ενοχλεί που έχει τόσες κοπέλες και στο facebook και στο instagam και δεν θέλω να βλέπει καμία άλλη φωτογραφία είδικά με μαγιό και όταν ντύνονται σαν ξέκωλλα.Είμαι 160,50 κιλα με μικρο στηθος και πεταχτο ποπο.Εκέινος πιστεύει ότι έχω τις ιδανικές αναλογίες αλλά εγώ δεν είμαι ευχαριστημένη και νομίζω πως δεν τον ικανοποιώ..πως όλες οι άλλες τον ικανοποιούν και εγώ όχι.
Τι να κάνω;

Αποσυνδεδεμένος jimb

• psycho
  • Ανώτατο μέλος
  • Φύλο: Άντρας
  • Mood: Thoughtful
    Thoughtful
    • το στεκι σας :)
Απ: Ζήλεια στα όρια εμμονής;
« Απάντηση #1 στις: 13 Σεπτέμβριος 2018, 10:01:24 πμ »
να πας σε ειδικο ψυχικης υγειας αν θες να κρατησεις την σχεση σου.
Καποια στιγμη, αν το συνεχισεις ολο αυτο, πολυ απλα θα σε χωρισει.
"Θέλω να μου εξηγηθούν τα πάντα. Και ο Λόγος είναι αδύναμος μπροστά στην κραυγή της καρδιάς"

SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.
Web Directory