Αποστολέας Θέμα: Εγκυμοσύνη και απόρριψη  (Αναγνώστηκε 24 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Minime

• Αρχάριο μέλος
  • *
  • Φύλο: Γυναίκα
Εγκυμοσύνη και απόρριψη
« στις: 27 Ιούλιος 2018, 02:05:23 μμ »
Καλησπέρα,
Είμαι 33 χρόνων, παντρεμένη με τον άντρα μου και περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι. Ειμαστε μαζί 10 χρονια.. Ειναι ναυτικος και λείπει αρκετα..Είχα πάντα παραπάνω κιλά.. Τον τελευταίο χρονο έχω πάρει ακόμα κ αλλα... Πάντα μου ελεγε να αδυνατίσω και πάντα του απαντούσα ότι προσπαθώ αλλά τελικά όσες προσπάθειες έχω κάνει μετά πέφτουν στο κενό γιατί ξαναπερνω τα κιλά.. Πριν μείνω έγκυος πάλι ο καυγάς μας ήταν για τα κιλά πως έχω γίνει ετσι και πως δεν τον ελκύω τόσο... και θα πάψει να ασχολείται μαζί μου... Μετά από αρκετές φωνές και συζήτηση καταφέραμε να τα βρούμε... Όταν προέκυψε η εγκυμοσύνη έπαθε ένα σοκ... Αν και την θέλαμε... Τώρα ταξιδεύει.. Θα επιστρέψει τον Σεπτέμβριο.. Μέχρι πριν μια εβδομάδα ήταν όλο ενδιαφέρον για μένα όπως πάντα... Ξαφνικά άλλαξε η συμπεριφορά του και να φανταστείτε ότι το καταλαβα μέσω μηνυμάτων καθώς μιλάμε από το σκαιπ.. Μου μπήκαν υποψίες και έγινα κατινα! Μπηκα στο λογαριασμό του στο Facebook και ειδα ότι άρχισε να επικοινωνεί με μια συμφοιτητρια του που είχε να της μιλησει από το 2010! Άρχισε να της πετάει υπονοούμενα και αυτη φυσικά ανταποκρίθηκε.. Όλο αυτο συνεχίζεται και πλέον τα υπονοούμενα έχουν και σεξουαλικο χαρακτήρα.. Της ειπε ότι θέλει να συναντηθούν όταν έρθει.. σημειώνω ότι γνωρίζει ότι ειμαστε παντρεμένοι... Αλλά δεν θα κατηγορήσω αυτήν.. Τι μπορώ να κανω; Έχω χασει τον υπνο μου και κλαίω όλη μέρα... Ξερω ότι δεν κάνει καλό στο μωράκι μου...Βοηθήστε με σας παρακαλώ...

Αποσυνδεδεμένος jimb

• psycho
  • Ανώτατο μέλος
  • Φύλο: Άντρας
  • Mood: Thoughtful
    Thoughtful
    • το στεκι σας :)
Απ: Εγκυμοσύνη και απόρριψη
« Απάντηση #1 στις: 28 Ιούλιος 2018, 07:16:44 μμ »
καλησπερα minime,

για το θεμα σου οσο αφορα εσενα προσωπικα ισως πρεπει να το παρεις σοβαρα για τα κιλα σου, βεβαια τωρα εχεις και την εγκυμοσυνη οποτε οποιο σχεδιο παει περιπατο, αλλα ναι αν θες να κρατησεις τον αντρα σου και κυριως να αποκτησεις αυτοπεποιθηση, να αρεσεις εσυ πρωτα στον εαυτο σου και κατοπιν στον αντρα σου.

Τωρα για τα κολπα... του αντρα σου προς το παρον κρατα σιγη ιχθυος  οτι ειναι να λυσεις θα το κανεις απο κοντα, αλλιως απο εκει που ειναι, οποια συζητηση θα εχει μπερδεματα.
Οταν ομως ερθει, ανοιξε με ηρεμια το θεμα και ζητα ξεκαθαρα να σου πει τι ακριβως θελετε να κανετε μαζι.

Εχεις για συντροφο ενα δυσκολο ανθρωπο οποτε θα πρεπει να το εχεις αυτο παντα κατα νου.
"Θέλω να μου εξηγηθούν τα πάντα. Και ο Λόγος είναι αδύναμος μπροστά στην κραυγή της καρδιάς"

SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.
Web Directory