Αποστολέας Θέμα: προβλήμα άγχους  (Αναγνώστηκε 12 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

sofaki

• Επισκέπτης
προβλήμα άγχους
« στις: 15 Μάιος 2018, 08:49:17 μμ »
Γειά σας! Μόλις πρόσφατα βρήκα το φόρουμ και θέλω να σας πω για ένα σοβαρό -για μένα- πρόβλημα που έχω και αφορά το άγχος μου. Συγκεκριμένα όποτε συναντώ ένα συγκεκριμένο άτομο που με φλερτάρει και εμένα με ενδιαφέρει πάρα πολύ, έχω πολύ μεγάλο άγχος. Από τη μια χαίρομαι που τον συναντώ από την άλλη η καρδιά μου χτυπά δυνατά, μπερδεύω τα λόγια μου, η φωνή μου μόλις που βγαίνει, έχω ένα χαμόγελο στα χείλη και κάνω σαν χαζή έφηβη ενώ είμαι 28!! Υπάρχει ακόμα περίπτωση να με ρωτά κάτι και να μην απαντήσω και εκείνος ο καϋμένος δεν μπορεί να βγάλει άκρη ,οπότε μου λέει ένα γειά, του λέω και εγώ ένα γειά και φεύγω! Μα κάνω σαν μικρό κοριτσάκι με εκείνο το συγκεκριμένο άτομο. Γενικά να πω πως είμαι ένα κοινωνικό άτομο, δεν έχω πρόβλημα επικοινωνίας με φίλες-φίλους κλπ
Αν εν τω μεταξύ ξέρω πως από πριν πως θα συναντηθούμε, γιατί έχουμε κοινές παρέες, με πιάνει με αγωνία παραπάνω του μετρίου και αγχώνομαι, ιδρώνω πολύ και έχω μια ταχυκαρδία! Τι να κάνω για να μου φύγει όλο αυτό το άγχος;

SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.
Web Directory