Αποστολέας Θέμα: 26 χρονια διαφορα ερωτασ ή εξάρτηση..  (Αναγνώστηκε 152 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Vasoyla

• Απλό μέλος
  • **
  • Φύλο: Γυναίκα
26 χρονια διαφορα ερωτασ ή εξάρτηση..
« στις: 14 Δεκέμβριος 2017, 10:48:44 πμ »
ειμαι 23 χρονων εδω κ 3 χρονια διατηρω καποια σχεση με εναν 26 χρονια μεγαλυτερο μ.. τον γνωρισα ενω ηταν παντρεμενοσ.. ηταν στ καφε π διατηρουσε καναμε πολυ παρεα ακομη κ με την γυναικα του.. εδω και ενα χρονο χωρισε μ την γυναικα του κ ο λογοσ δεν ημουν εγω.. ειμασταν πολυ καλα μεταξυ μασ.. νιωθω οτι τν αγαπαω τον βοηθαω παντα κ με βοηθαει.. πιστευω οτι εχω κανει πολλα κ εχω ανεχτει πολλα ειδικα απο την συμπεριφορα του γτ πολλεσ φορες με μειωνειχωρισ να τ καταλαβαινει ετσι εκανε με ολεσ... τα πραγματα πηγαινα πολυ καλα ειχα ηδη γνωρισει κ τα παιδια τ αγορι 20 ετων κ ενα κοριτσι 17.. ο Γ εχει τεραστιο προβλημα με την κορη τ γτ ζηταει πολλα πραγματα π αυτοσ δεν μπορει ν τ προσφερει.. αποφασισαν ολοι μαζι να παω στ σπιτι τους κ να αποκτησω μια καλη σχεση με την κορη τ μπασ και ηρεμησει.. το εκανα με απιστευτο κ τρομερο αγχος.. μειναμε οι δυο μασ κ απο το αγχοσ με πειραξε το ποτο κ τησ ειπα απο οτι λεει μετα απο 2 μηνες οτι ημουν με τν πατερα σ πριν χωρισουν οι δικοι σ.. δεν ξερω αν ισχυει παντως εγω δεν το θυμαμαι.. διμιουργηθηκε τεραστιο προβλημα ο Γ θυμωσε πολυμαζι μ.. δεν ξερω τι να κανω πως να φερθω.. ασε που τν ειπε κιολασ οτι μετα απο αυτα π εγιναν να μν την ξαναεχλησω πραγμα π δεν το εκανα.. γτ δεν μ εξηγει λοιπον τι συναιβει τι τν ειπε.. παντως σιγουρα κατι π δεν ισχυει.. εχω μπερδευτει ξερω οτι ειναι μια σχεση χωρισ μελλον.. νιωθω οτι αρρωστενω ψυχικα μαζι του και δεν κανω πλακα εχω γινει πολυ ανχωδεις ακομη κ οταν ειναι να το δω αγχωνομαι παρα πολυ κ δεν μπορω να τ ελεγξω...θελω την γνωμη σας και αν σας συμβαινει κατι παρομοιο στη δικη σας ζωη.. ααα εννοειτε πως η οικογενεια μ δεν γνωριζει τιποτα!

Αποσυνδεδεμένος kostas1821

• Απλό μέλος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 26 χρονια διαφορα ερωτασ ή εξάρτηση..
« Απάντηση #1 στις: 18 Απρίλιος 2018, 10:59:24 πμ »
ειμαι 23 χρονων εδω κ 3 χρονια διατηρω καποια σχεση με εναν 26 χρονια μεγαλυτερο μ.. τον γνωρισα ενω ηταν παντρεμενοσ.. ηταν στ καφε π διατηρουσε καναμε πολυ παρεα ακομη κ με την γυναικα του.. εδω και ενα χρονο χωρισε μ την γυναικα του κ ο λογοσ δεν ημουν εγω.. ειμασταν πολυ καλα μεταξυ μασ.. νιωθω οτι τν αγαπαω τον βοηθαω παντα κ με βοηθαει.. πιστευω οτι εχω κανει πολλα κ εχω ανεχτει πολλα ειδικα απο την συμπεριφορα του γτ πολλεσ φορες με μειωνειχωρισ να τ καταλαβαινει ετσι εκανε με ολεσ... τα πραγματα πηγαινα πολυ καλα ειχα ηδη γνωρισει κ τα παιδια τ αγορι 20 ετων κ ενα κοριτσι 17.. ο Γ εχει τεραστιο προβλημα με την κορη τ γτ ζηταει πολλα πραγματα π αυτοσ δεν μπορει ν τ προσφερει.. αποφασισαν ολοι μαζι να παω στ σπιτι τους κ να αποκτησω μια καλη σχεση με την κορη τ μπασ και ηρεμησει.. το εκανα με απιστευτο κ τρομερο αγχος.. μειναμε οι δυο μασ κ απο το αγχοσ με πειραξε το ποτο κ τησ ειπα απο οτι λεει μετα απο 2 μηνες οτι ημουν με τν πατερα σ πριν χωρισουν οι δικοι σ.. δεν ξερω αν ισχυει παντως εγω δεν το θυμαμαι.. διμιουργηθηκε τεραστιο προβλημα ο Γ θυμωσε πολυμαζι μ.. δεν ξερω τι να κανω πως να φερθω.. ασε που τν ειπε κιολασ οτι μετα απο αυτα π εγιναν να μν την ξαναεχλησω πραγμα π δεν το εκανα.. γτ δεν μ εξηγει λοιπον τι συναιβει τι τν ειπε.. παντως σιγουρα κατι π δεν ισχυει.. εχω μπερδευτει ξερω οτι ειναι μια σχεση χωρισ μελλον.. νιωθω οτι αρρωστενω ψυχικα μαζι του και δεν κανω πλακα εχω γινει πολυ ανχωδεις ακομη κ οταν ειναι να το δω αγχωνομαι παρα πολυ κ δεν μπορω να τ ελεγξω...θελω την γνωμη σας και αν σας συμβαινει κατι παρομοιο στη δικη σας ζωη.. ααα εννοειτε πως η οικογενεια μ δεν γνωριζει τιποτα!
Αν ο τυπος δεν ειχε παιδια, καλώς. Τωρα που εισαι συνομιληκη με τα παιδια του, νομιζω είναι πρόβλημα. από σεξ? Ικανοποιείσαι? Πως πάει?

Αποσυνδεδεμένος Vasoyla

• Απλό μέλος
  • **
« Απάντηση #2 στις: 24 Απρίλιος 2018, 12:33:34 μμ »
s ayto t tomea eimai mia xara mazi toy

Αποσυνδεδεμένος kostas1821

• Απλό μέλος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
« Απάντηση #3 στις: 25 Απρίλιος 2018, 12:32:40 πμ »
Ενοεις στο σεξ μια χαρα?

Αποσυνδεδεμένος Iokasti

• Αρχάριο μέλος
  • *
« Απάντηση #4 στις: 01 Μάιος 2018, 11:08:21 πμ »
Πρώτη φορά μπαίνω στο φόρουμ κι έτυχε να διαβάσω το δικό σου... πρόβλημα. Γιατί από όσα έγραψες το μόνο σίγουρο είναι ότι είσαι πολύ πιεσμένη από αυτή την κατάσταση. Εσύ 23 χωρις μεγάλη διαδρομή ζωής κι αυτός σχεδόν πενήντα και ολοκληρωμένος από θέμα παιδιων- οικογένειας. Αλλά αρχικά θα σε ρωτήσω κάτι.... Εσύ τι θέλεις από αυτόν? Τον αγαπας? Σκέφτεσαι ένα κοινό μέλλον μαζί του?

SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.
Web Directory