Αποστολέας Θέμα: Λιγο απο ολα. Σχεση απο αποσταση.  (Αναγνώστηκε 110 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος phenomeno

• Αρχάριο μέλος
  • *
  • Φύλο: Γυναίκα
Λιγο απο ολα. Σχεση απο αποσταση.
« στις: 16 Οκτώβριος 2017, 11:39:58 μμ »
Δεν ξερω καν απο που να αρχισω. Ειμαι με ενα παιδι εδω και 1 μιση χρονο. Ειμαι πολυ ερωτευμενη τον αγαπαω παρα πολυ, αλλα τα πραγματα δεν ερχονται πολυ βολικα σε αυτη την σχεση. Γνωριστηκαμε σε μια τελειως διαφορετικη φαση για την ζωη του καθενος. Εγω φοιτητρια 2ο ετος με καποιο μελλον μπροστα μου στις σπουδες και στην πολη οπου γνωριστηκαμε και αυτος σε μια φαση που επαιρνε πτυχιο ξενοικιαζε επρεπε να παει φανταρος και μετα να γυρισει στο πατρικο του σε αλλη πολη λογω οικονομικων και μετα να περιμενει ενα χρονο για να παει στο εξωτερικο για μεταπτυχιακο. Εγω γενικα δεν τα παω καλα με τις σχεσεις απο αποσταση. Για την ακριβεια τις μισω. Εχω καποιες ανασφαλειες σαν ανθρωπος και αντιμετωπισα κι αλλα προσωπικα θεματα οποτε θεωρω οτι θελω τον ανθρωπο μου να μπορω να τον δω οταν εχω τοσα προβληματα. Η αποσταση χειροτερεψε την υγεια μου εκλαιγα καθε μερα για αυτον και για την κατασταση της σχεσης μας, εχασα πολλα κιλα σε σημειο που να ειμαι λιγο πριν την νευρικη ανορεξια και λιγο πριν την καταθλιψη(μπορει να ειχα κιολας δεν πηγα σε καποιο ψυχολογο). Για να μην σας μπερδευω ολα αυτα γινονται ολο αυτον τον 1μιση χρονο που η κατασταση της σχεσης δεν ειναι σταθερη αν ειναι απο αποσταση η οχι. Ειμαστε δηλαδη στην φαση που μενει στο πατρικο του με τους γονεις χωρις καλη οικονομικη κατασταση κανενας απο τους δυο ωστε να μπορουμε να βρισκομαστε αρκετα συχνα. Το θεμα μου ειναι οτι ειμαι χαλια δεν μπορω να χωρισω γιατι μου ειναι υπερβολικα επιπονο αφου αισθανομαι τοσο πολλα για αυτον αλλα δεν μπορω και να ειμαι σε μια κατασταση που δεν ξερω αν και ποτε θα μπορεσουμε να ξαναβρεθουμε στην ιδια πολη.

Αποσυνδεδεμένος jimb

• psycho
  • Ανώτατο μέλος
  • Φύλο: Άντρας
  • Mood: Thoughtful
    Thoughtful
    • το στεκι σας :)
Απ: Λιγο απο ολα. Σχεση απο αποσταση.
« Απάντηση #1 στις: 27 Οκτώβριος 2017, 11:26:26 πμ »
Phenomeno εκανες μια σχεση με τις προδιαγραφες που συχαίνεσαι!!!  :-W
Πως νομιζες οτι καποια στιγμη δεν θα εφταναν τα προβληματα βουνο?

Τι αλλο να σου πω οτι πρεπει να το παρεις αποφαση και να το διαλυσετε για να μην ταλαιπωρειται κανεις?
Εκτος βεβαια αν ειστε σε θεση να κανετε τις υπερβασεις σας και να ειστε μαζι μερα - νυχτα
και να κανετε μια σωστη και ολοκληρωμενη σχεση.

Οτι και να κανεις, φροντισε οι σχεσεις σου να μην περιεχουν αρνητικα τα οποια δεν μπορεις (μπορειτε) να τα σηκωσεις.  :-b
"Θέλω να μου εξηγηθούν τα πάντα. Και ο Λόγος είναι αδύναμος μπροστά στην κραυγή της καρδιάς"

SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.
Web Directory