Αποστολέας Θέμα: νέο ζωόφιλο μέλος λοιπόν  (Αναγνώστηκε 356 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Fleur

• Απλό μέλος
  • **
  • Φύλο: Γυναίκα
νέο ζωόφιλο μέλος λοιπόν
« στις: 13 Δεκέμβριος 2015, 06:47:58 μμ »
καλησπέρα σε όλους,
είμαι ακόμα ενα ζωοφιλο μελος με ΓΑΔ και νοσοφοβια. εχω 2 γατιά, είχα 3 αλλα δυστυχως εχασα πριν απο 8 μήνες τον αγαπημενο μου γατουλη. ξερω αρκετα απο γατακια καθώς συχνα φιλοξενω και περιθάλπτω αδεσποτα τα οποια αργοτερα δινω για υιοθεσία. οπότε αν καποιος χρειαζεται συμβουλες εδω ειμαι...τα σκυλακια τα αγαπαω επισης πολύ αλλά δεν τα γνωριζω τοσα καλα απο αποψη συμπεριφοράς :)

Αποσυνδεδεμένος jimb

• psycho
  • Ανώτατο μέλος
  • Φύλο: Άντρας
  • Mood: Thoughtful
    Thoughtful
    • το στεκι σας :)
Απ: νέο ζωόφιλο μέλος λοιπόν
« Απάντηση #1 στις: 13 Δεκέμβριος 2015, 09:11:23 μμ »
ο δικος μου εδω και χρονια ειναι σε τοπο χλοερον...  :(
μου εμεινε ο γιος του (τον οποιο δεν τον εχω εγω) για να τον θυμαμαι, και για αυτο τον εκανα προφιλ.
"Θέλω να μου εξηγηθούν τα πάντα. Και ο Λόγος είναι αδύναμος μπροστά στην κραυγή της καρδιάς"

Αποσυνδεδεμένος Stavros

• Απλό μέλος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Mood: High
    High
« Απάντηση #2 στις: 13 Δεκέμβριος 2015, 11:31:55 μμ »
Φίλε μην ανησυχείς καθόλου..Από Γατιά η Fleur έχει άπειρα...!

Αποσυνδεδεμένος Gothictears

• Απλό μέλος
  • **
  • Mood: Calm
    Calm
« Απάντηση #3 στις: 14 Δεκέμβριος 2015, 07:02:45 πμ »
Γεια σας παιδια! εγω εχω ΓΑΔ και κλινικη καταθλιψη λατρευω και εγω τα ζωα και σιχαινομαι αυτους που τα κακοποιουν! εχω ενα σκυλακι τον Ερμη (εχω βαλει και 2 φωτογραφιες του στο προφιλ μου) ξερω αρκετα για τα σκυλια οποτε οτι θελετε ρωτηστε με.
Sometimes when things are falling apart they may actually be falling into place.

Αποσυνδεδεμένος Fleur

• Απλό μέλος
  • **
« Απάντηση #4 στις: 14 Δεκέμβριος 2015, 01:13:29 μμ »
χαίρομαι που είμαστε αρκετοι. Πιστεύω ότι οποιος κακοποιεί ζώο δεν θα αργήσει να φέρθει άσχημα και σε ανθρωπο.
επισης οποιος ενδιαφερεται ή ενδιαφερθει ποτέ για γατί έχω να προτείνω το κατάλληλο με τις ανάγκες και τα γουστα του..
πιστεύω οτι όλα τα κατοικιδια προσφερουν γαλήνη και ηρεμία. εγω αν δεν είχα τα γατια μου θα ημουν πολυ χειροτερα...:)

Αποσυνδεδεμένος Kiki m

• noshout
  • Πλήρες μέλος
  • *
« Απάντηση #5 στις: 19 Ιούνιος 2020, 05:53:18 πμ »
Βασικά είμαι λίγα χρόνια χωρίς ζώο και το είπα και στην ψυχίατρο μου .   
Νομίζω ότι ξεπέρασα κάποια όρια, ο άντρας μου γνωρίζει ότι έχω αδυναμία στις χελώνες ( ο ίδιος δεν του αρέσουν ιδιαίτερα τα ζώα )  Βρήκε μία όμορφη νεροχελωνα σαρκοφάγα και μου την έφερε ,όπου την κρατούσα παράνομα στο σπίτι ,ήξερα ότι απαγορεύεται αλλά..... την ταιζα φρεσκιες σαρδέλες και την είχα μία μεγάλη λεκάνη με καθαρο νερό . Ενιωθα λατρεία ...

SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.
Web Directory