Αποστολέας Θέμα: κρυφες επιθυμιες του νου , και τι αποτελεσματα εμφανιζει αυτος ο επιρεασμος  (Αναγνώστηκε 2191 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος nikos43

• Απλό μέλος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
παρακαλω  θα ηθελα  την διασταση  των σκεψεων  σας !!!!!! :-hm

Αποσυνδεδεμένος OnlyHappy

• Ανώτερο μέλος
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Mood: Silly
    Silly
  • Μόνιμος τρόφιμος..
Νικόλα πλιζ.......μια αναδιατύπωση να το καταλάβω η καστανή....  :-a

:xp      κιόλας.....
Είμαι καλά!!!!

Αποσυνδεδεμένος lalala

• Ανώτερο μέλος
  • Mood: Mischievous
    Mischievous
  • Η ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΙΚΟ ΓΙΑ ΟΛΑ
δεν εχω κρυφες επιθυμιες ,μονο φανερες
γενικα κανω παντα αυτο που θελω και επιθυμω εστω και αν  ειναι μεγαλο το κοστος,η ακομη και αν κανω τελειως λαθος
το υπολοιπο σκελος της ερωτησης δεν το καταλαβα ;D
ΓΙΝΕ Ο ΤΥΠΟΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ :)

Αποσυνδεδεμένος OnlyHappy

• Ανώτερο μέλος
  • Mood: Silly
    Silly
  • Μόνιμος τρόφιμος..
 ;D Δεν νοιώθω μόνη....  ;D
Είμαι καλά!!!!

Αποσυνδεδεμένος lalala

• Ανώτερο μέλος
  • Mood: Mischievous
    Mischievous
  • Η ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΙΚΟ ΓΙΑ ΟΛΑ
περιμενουμε επεξηγηση :-ty ;D
ΓΙΝΕ Ο ΤΥΠΟΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ :)

Αποσυνδεδεμένος SANDY

• Πλήρες μέλος
  • Mood: Relaxed
    Relaxed
απο οτι καταλαβα αναφερεσαι στο υποσυνειδητο κ πως αυτο επηρεαζει την ζωη και τις αποφασεις μας.
αυτο συμβαινει και ετσι μπορει να εισαι κολλημενος σε κατι λογω υποσυνειδητου κ να μην καταλαβαινεις γιατι δ μπορεις να ξεκολλησεις
εγω αυτο π εχω καταλαβει ειναι οτι οταν εχουμε καποιο θεμα ειτε με τις αποφασεις μας ειτε με τις επιλογες μας ειτε με οτιδηποτε αλλο θα πρεπει να κανουμε μια συζητηση με τον εαυτο μας κ μια αναδρομη ειτε χρονων ειτε ημερων ωστε να βρουμε την ριζα τ προβληματος.
εγω πχ εχω το εξης προβλημα , καποιες φορες κατι με εχει πειραξει η στεναχωρησει η αγχωσει  καθημερινο κ π δ δινω σημασια κ νιωθω ολη αυτη την πιεση η  στεναχωρια χωρις να ξερω το γιατι.ετσι καθομαι κ σκεφτομαι τι εχει συμβει ωστε να το βγαλω απο το υποσυνειδητο να το φερω στην επιφανεα κ να το λυσω.
γενικα το υποσυνειδητο ειναι μεγαλη υποθεση..εκτος απο επιθυμιες κ οτι αλλο , εκει αποθηκευεται κ πληθωρα γνωσης π δ ξερουμε οτι καν εχουμε.οτι εχουμε δει η διαβασει π δ το δωσαμε μεγαλη σημασια η το ξεχασαμε βρισκεται εκει κ αν ειχαμε προσβαση θα ειχαμε πολυ μεγαλυτερη εφυια κ σε αποψη γνωσεων κ αντιληψης κ πολλα αλλα.
στην αναζητηση ενος συντροφου ας πουμε μπορει η επιλογη να μην γινει με ελευθερα δικα μας κριτηρια αλλα με βαση το υποσυνειδητο
πχ μπορει καποιος να εχει μια μυρωδια π να σ ειναι οικια (της μανας σ τ πατερα σ κτλ)κ επειδη αυτο σ ξυπναει πιθανον ωραιες αναμνησεις γι αυτο το λογο να νιωσεις κατι κ για καποιον αγνωστο ακομα π ουτε καν τον ξερεις κ να κολλησεις ακομα κ αν δ σε ικανοποιει η σχεση σ μαζι τ
κ αυτο ειναι ενα απο τα χιλιαδες παραδειγματα π συμβαινουν καθημερινα χωρις καν να το ξερουμε
δ ξερω εαν αναφεροσουν σε αυτο βεβαια........ :-W
:|s   

Αποσυνδεδεμένος nikos43

• Απλό μέλος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
ΕΙΝΑΙ  ΚΑΙ  ΑΥΤΗ  ΜΙΑ  ΑΠΟΨΗ  ΣΕ  ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ  ΜΕ  ΤΟ  ΥΠΟΣΥΝΗΔΥΤΟ  ΠΟΥ  ΕΙΝΑΙ  ΕΝΟΧΟ  ΓΙΑ  ΠΟΛΛΑ  ΠΡΑΓΜΑΤΑ  ΚΡΥΦΑ  ΚΑΙ  ΦΑΝΕΡΑ   .ΚΑΙ  ΕΝΩ  ΣΚΕΦΤΕΣΕ  ΚΑΙ  ΒΑΣΖΕΙς 5ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ  ΤΟΥΣ ΦΤΑΝΩΝΤΑς  ΣΤΟΚΟΡΥΦΕΟ ΣΗΜΕΙΟ  ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ  ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙς ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΗ  ΑΥΤΟ  ΤΟ  ΡΙΜΑΔΗ  ΤΑ  ΑΝΑ ΤΡΕΠΗ  ΟΛΑ  ΚΑΙ   ΤΑ  ΧΑΛΑ   ΜΑΛΛΟΝ  ΦΤΑΕΙ  Ο  ΦΛΟΙΟς  ΤΗς  ΠΑΡΑΕΓΚΕΦΑΛΙΤΗΔΑς  ΕΠΙΡΕΑΣΜΕΝΗ  ΑΠΟ  ΤΟ  ΥΠΟΣΥΝΙΔΗΤΟ  ΔΕΝ  ΞΕΡΩ  ΤΙ  ΝΑ  ΠΩ 

SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.
Web Directory