Αποστολέας Θέμα: πρόστυχες φωτογραφίες με πρώην  (Αναγνώστηκε 193 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος efi95

• Απλό μέλος
  • **
  • Φύλο: Γυναίκα
πρόστυχες φωτογραφίες με πρώην
« στις: 24 Σεπτέμβριος 2018, 12:15:14 μμ »
Καλησπέρα σας,
είμαι νέο μέλος και αυτή τη περίοδο διανύω μία πολύ δύσκολη στη ζωή μου. Έχω σχέση με έναν άντρα 18 χρόνια μεγαλύτερός μου. Τα έχουμε 2 χρόνια περίπου, τον αγαπώ σε υπερβολικό σημείο και θεωρώ ότι και αυτός τρέφει αντίστοιχα συναισθήματα προς εμένα (ή τουλάχιστον έτσι νόμιζα). ένα μήνα πριν ανακαλύπτω ότι σε ένα τσακωμό μας μιλούσε με μία άγνωστη του επί 1 ώρα, και όταν το ρώτησαν τα σχετικά μου είπε ότι απλά είχε νεύρα και πήρε μια άγνωστη μέσω chat αλλά δεν είπαν τίποτα το μωρό. Εν συνχεία κοιτάζω τα email του και διαπιστώνω 2 email από τη  πρώτη του σχέση (τα είχαν 7 χρόνια και μιλούσαν ερωτικά μέχρι και 5 χρόνια πριν). Μου είπε ότι είχε τύψεις προς το πρόσωπό της, ότι δε τη θέλει πια, αφού άλλωστε αν την ήθελε θα ήταν με εκείνη και όχι μαζί μου και ότι απλά διατηρούν μία τυπική επαφή, αλλά αφού με πειράζει θα κοπεί. Μετά από κάποιο καιρό βλέπω πάλι στα email του μυνήματα με μια κοπέλα το ρώτησα και μου είπε είναι μια τρελή μη δίνεις σημασία που τον κυνηγούσε. Για κάποιες μέρες ήμουν κάπως στεναχωρημένη, αλλά εν τέλει τον αγαπούσα τόσο που είπα μέσα μου δεν είναι κάτι σοβαρό. Χτες έπιασα το λαπτοπ του και είδα προκλητικές φωτογραφίες αυτού με μία πάνω στο κρεβάτι που κοιμόμαστε. Άρχισα να κλαίω και του είπα ότι δεν αντέχω άλλο, και μου είπε, το οποίο και επαλήθευσα εν συνεχεία ότι αυτές οι φωοτγραφίες ήταν του 2009. Δεν ξέρω νιώθω ότι έχει χαθεί η λογική μέσα μου, νιώθω ότι με αγαπά, αλλά δε θέλω να κάνει κατάχρηση αυτής. Σας παρακαλώ πείτε μου τη γνώμη σας. Σας ευχαριστώ πολύ την έχω ανάγκη

Αποσυνδεδεμένος jimb

• psycho
  • Ανώτατο μέλος
  • Φύλο: Άντρας
  • Mood: Thoughtful
    Thoughtful
    • το στεκι σας :)
Απ: πρόστυχες φωτογραφίες με πρώην
« Απάντηση #1 στις: 25 Σεπτέμβριος 2018, 10:01:55 πμ »
νομιζω οτι ηρθε η ωρα να βρεις ενα ανθρωπο με πιο κοντινες αναζητησεις....
Εισαι 23 (?) και αυτος 40αρης.... δεν ειναι ομφαλμοφανες οτι θες περισσοτερη προσοχη απο τον συντροφο σου,
κατι που ο νυν δεν ειναι δυνατο να στο παρεχει?

Κακως κοιτας τα email του, απλα εισαι με λαθος ανθρωπο.
Προσπαθησε να βρεις καποιον, που να περνας καλα, να τον αγαπας και να σε αγαπαει
και να μη χρειαζεται να βλεπεις τα email του  :^f
"Θέλω να μου εξηγηθούν τα πάντα. Και ο Λόγος είναι αδύναμος μπροστά στην κραυγή της καρδιάς"

Αποσυνδεδεμένος efi95

• Απλό μέλος
  • **
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: πρόστυχες φωτογραφίες με πρώην
« Απάντηση #2 στις: 25 Σεπτέμβριος 2018, 01:55:47 μμ »
Έχω την προσοχή του, όλη την ημέρα με εμένα αχολείται, είναι στη δουλειά του και μιλάει μαζί μου, βάζει τα κλάματα αν πάω να φύγω, δε γίνεται περισσότερη προσοχή από αυτό που μου προσφέρει. Φτάνει σε σημείο ασφυκτικό θα έλεγα. Δεν προσπαθώ να τον δικαιολογήσω, και έχω αυτό το αυτοκαταστροφικό στοιχείο να ελέγχω τα πάντα του έτερου μου ήμισυ, μάλλον είναι θέμα ανασφάλειας.

SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.
Web Directory