Αποστολέας Θέμα: Ο άνδρας μου βλέπει στοντες με τραβεστί  (Αναγνώστηκε 148 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Anna anieta

• Αρχάριο μέλος
  • *
  • Φύλο: Γυναίκα
Ο άνδρας μου βλέπει στοντες με τραβεστί
« στις: 08 Σεπτέμβριος 2021, 01:46:20 μμ »
Καλημέρα είμαι 25 χρόνια παντρεμένη η ερωτική μου ζωή δεν είναι η καλύτερη αφού ο άνδρας μου δεν πολύ ενδιαφέρετε για σεχ έλεγα ότι επειδή είναι άνεργος 10 χρόνια  εργάζομαι μόνο εγώ, έχει πέσει ψυχολογικά. Στον ερωτικό τομέα είναι πολύ παραδοσιακός . Τον έπιασα να αυνανιζετε με τρανσέξουαλ   επειδή τον είδα κρυφά από την και δεν με κατάλαβε τον ρώτησα αν στον μπάνιο αυτοικαοποιονταν μου είπε όχι. Επίσης τον ρώτησα αν έχει στοντες με τρανσέξουαλ και μου είπε πως όχι. Μου είπε ότι έκανα καταπάτηση τον ανθρώπινον δικεοματων που τον κρυφοκοιταξα και μάλωσε άσκημα . Τιν άλλη μέρα έσβησε τις τσόντες και μου είπε να δες της στοντες δεν έχω με τραβελια θα είχα κατεβάσει κάποια κατά λάθος. Δεν ειθελα να τσακωθο παραπάνω και δεν το συνεχεισα. Χτες τον ξανά έπιασα και έχει τουλάχιστον 15 τσόντες με τραβεστί τις έχει ζιπαρη να μιν φενονται. Επίσης κάθε βράδυ αυτό ικανοποιείτε τι να κάνω?

Αποσυνδεδεμένος Vachi

• Πλήρες μέλος
Απ: Ο άνδρας μου βλέπει στοντες με τραβεστί
« Απάντηση #1 στις: 08 Σεπτέμβριος 2021, 01:52:11 μμ »
 :-c
Δέκα χρόνια ανεργος και το μόνο που σε προβληματίζει με εκείνον
  είναι η κρυφή παραξενη σέξουαλικη του ζωή

:-[

Αποσυνδεδεμένος jimb

• psycho
  • Ανώτατο μέλος
  • Φύλο: Άντρας
  • Mood: Thoughtful
    Thoughtful
    • το στεκι σας :)
« Απάντηση #2 στις: 08 Σεπτέμβριος 2021, 01:53:07 μμ »
να βλεπετε μαζι.
"Θέλω να μου εξηγηθούν τα πάντα. Και ο Λόγος είναι αδύναμος μπροστά στην κραυγή της καρδιάς"

Αποσυνδεδεμένος Anna anieta

• Αρχάριο μέλος
  • *
« Απάντηση #3 στις: 08 Σεπτέμβριος 2021, 02:05:42 μμ »
Είναι άσχημο που είναι άνεργος όμως δεν μπορεί να βρεθεί εύκολα εργασία είναι 51 σγουρά φταίω και εγώ που δεν τον πίεσα παραπάνω αλλά κάθε φορά που το έκανα στακονομασταν και μου έλεγε πως θα φύγει από το σπίτι απλά αυτό με τις στοντες με έφερε στα όρια μου

Αποσυνδεδεμένος jimb

• psycho
  • Ανώτατο μέλος
  • Mood: Thoughtful
    Thoughtful
    • το στεκι σας :)
« Απάντηση #4 στις: 08 Σεπτέμβριος 2021, 07:04:52 μμ »
αντι να απομονωνεται και να κανει οτι κανει, βγαζοντας εσενα στην απεξω,
θα ηταν προτιμοτερο οτι κανει μονος του, να το κανετε μαζι.

Θα δεις οτι στην συνεχεια, θα τα παρατησει και θα ασχολιεται μαζι σου.
Το οτι το κανει στα κρυφα, ενισχυει το οτι ειναι κατι απαγορευμενο και νιωθει ενοχες στο αν θα τον ανακαλυψουν....
Οταν ξεπερασει τις ενοχες, θα ξεπερασει και ολα αυτα που τον απομακρυνουν απο εσενα.
"Θέλω να μου εξηγηθούν τα πάντα. Και ο Λόγος είναι αδύναμος μπροστά στην κραυγή της καρδιάς"

Αποσυνδεδεμένος kostas1821

• Απλό μέλος
  • **
« Απάντηση #5 στις: 12 Σεπτέμβριος 2021, 11:20:18 μμ »
προτεινε του ενα τριο με τραβεστι, επι πληρωμή.  Να ειναι ενεργητικός μαζί σου.

SimplePortal 2.3.2 © 2008-2010, SimplePortal
Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.
Web Directory